708018-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – LC-MS instrument
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLC-MS instrument
BeskrivningUpphandlingen avser köp av ett LC-MS instrument med tillhörande fullserviceavtal samt option på ytterligare köp av upp till två LC-MS instrument.
Intern identifierareA384.700/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLC-MS instrument