See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media
Beskrivning: Denna upphandling omfattar Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media.
Intern identifierare: 12587
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341400 Reklamkampanjer, 79342100 Direktreklam, 92111210 Reklamfilmsproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonsering i Mindre och branschspecifika media
Beskrivning: Detta område avser annonser (digitalt och/eller print) i branschspecifika media.
Intern identifierare: Annonsering i Mindre och branschspecifika media
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Annonsförmedlingstjänster
Beskrivning: Detta område avser förmedling av annonser (digitalt och/eller print).
Intern identifierare: Annonsförmedlingstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Annonsering- Mediehus
Beskrivning: Detta område avser annonser (digitalt och/eller print) via mediehus.
Intern identifierare: Annonsering- Mediehus