708164-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Upphandling av ramavtal Tekniska konsulter för processutredningar, processstöd, grundvattenutredningar samt grundvattenmodellering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av ramavtal Tekniska konsulter för processutredningar, processstöd, grundvattenutredningar samt grundvattenmodellering
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende tekniska konsulter för processutredningar, processstöd, grundvattenutredningar samt grundvattenmodellering.
Intern identifierare24/00367
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Intern identifierare24/00367-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1 Processteknik Dricksvatten
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende tekniska konsulter för processteknik inom dricksvatten.
Intern identifierare24/00367-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2 Processteknik Avloppsvatten
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende tekniska konsulter för processteknik inom avloppsvatten.
Intern identifierare24/00367-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 3 Grundvatten
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende tekniska konsulter för grundvattenutredningar.
Intern identifierare24/00367-3
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde 4 Grundvattenmodellering
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende tekniska konsulter för grundvattenmodellering.
Intern identifierare24/00367-4