2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kryoablationsbehandling
Beskrivning: Request for information om kryoablationsbehandling.
Intern identifierare: RFI 202403
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar