2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopediska implantat (axel, höft, knä och cement)
Beskrivning: Upphandling avser ortopediska implantat inom område axel, höft, knä och ortopediskt cement).
Intern identifierare: 25RS539
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 Anbudsinbjudan
Beskrivning: Upphandling avser ortopediska implantat inom område axel, höft, knä och ortopediskt cement)
Intern identifierare: 1716711-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 2 Kravspecifikation
Intern identifierare: 1716713-1