Sveriges Television AB (SVT) invites candidates to submit tenders for the procurement of Rigging and associated services for the event Eurovision Song Contest 2024.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44212300 Konstruktioner och delar, 44212317 Ställningskonstruktioner, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 45223820 Prefabricerade delar och komponenter, 45237000 Anläggningsarbeten för scener, 51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen