70857-2024 - Resultat
Sverige – Engångshandskar – Engångshandskar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEngångshandskar
BeskrivningEngångshandskar av främst nitril för användning inom vård och omsorg samt livsmedelshantering.
Intern identifierare29/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18424300 Engångshandskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEngångshandskar