2. Förfarande
Förfarande
Titel: Saltsyra
Beskrivning: Upphandlingen avser Saltsyra till Vattenfall AB, Heat Sweden anläggningsområden i Sverige. SSG IKEAM med tillägg och ändringar.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116344:Lot:1