2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Beläggningsarbeten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för material, resurser, fräsning, asfaltsbeläggningar, vägmarkering, anläggningsarbeten samt anslutande tjänster.
Intern identifierare: TND/2024:284
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall Entreprenad AB 04 - AMA AF 21 (Solna)