See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - konsulter inom samhällsbyggnad – Avrop av senior kompetens kompetens inom järnvägsbyggande
Beskrivning: DIS - konsulter inom samhällsbyggnad – Avrop av senior kompetens kompetens inom järnvägsbyggande
Intern identifierare: KS-2024/596
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Använda dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument