Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personbilar till socialförvaltningen, 2 st SUV
Referensnummer: IN423127
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
På uppdrag av Samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på två (2) st personbilar, SUV-modell, enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34100000 Motorfordon, 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen