708963-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkemedel – Läkemedel Koagulationsfaktorer 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel Koagulationsfaktorer 2025
BeskrivningLäkemedel Koagulationsfaktorer 2025
Intern identifierareRB2024-0501
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLäkemedel Koagulationsfaktorer 2025