709096-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Virke – Träslöjdsmaterial - virke och skivmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTräslöjdsmaterial - virke och skivmaterial
BeskrivningUpphandlingen avser ett komplett sortiment av slöjdvirke och skivmaterial till trä- och metallslöjdundervisningen i kommunen.
Intern identifierareUN 2025-00551
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03419000 Virke
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000