2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blommor
Beskrivning: Chalmers tekniska högskola och Göteborgs universitet (GU) bjuder härmed in leverantörer att lämna anbud i upphandlingen av blommor, växtarrangemang och tillhörande tjänster. Upphandlingen syftar till att tillgodose båda lärosätenas löpande behov av blomsterprodukter för en mängd olika ändamål, såsom representation, evenemang, dekoration av gemensamma utrymmen samt kondoleanser och gratulationer.
Intern identifierare: C 2025-1477
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000