709188-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse företags- och övriga tjänster – Parkering och bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkering och bevakningstjänster
BeskrivningDenna upphandling gäller Parkering och bevakningstjänster.
Intern identifierareKS 2025-00257
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000