2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss Publik laddinfrastruktur
Beskrivning: Remiss för upphandling av tjänstekoncession för publik laddinfrastruktur.
Intern identifierare: TF2024/1067
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten