709265-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skåpbilar – Skåpbilar till Fordonsservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkåpbilar till Fordonsservice
Beskrivning3 skåpbilar samt option om 1 skåpbil.
Intern identifierareA658.718/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkåpbilar till Fordonsservice