709277-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Endoskopisk utrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEndoskopisk utrustning
Beskrivningendoskopisk utrustning för stel och flexibel endoskopi. Den omfattar både nyinvesteringar och kompletteringar av befintlig utrustning till operation och mottagningar inom VGR.
Intern identifierareRS 2023-03420
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (1)