709488-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Upphandling avseende Delområde 1 Industristäd Delområde 2 Pannrengöring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling avseende Delområde 1 Industristäd Delområde 2 Pannrengöring
BeskrivningUpphandlingen är indelad i två (2) delområden som presenteras nedan. Anbudsgivaren har möjlighet att lämna på ett (1) eller två (2) delområden. Delområden utvärderas var och en för sig enligt B.63. Beställaren avser att teckna med en (1) leverantör per delområde.
Intern identifierare25/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000