2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsinhämtning inför beslut om allmän trafikplikt Trelleborg
Beskrivning: Informationsinhämtning inför beslut om allmän trafikplikt Trelleborg inför kommande upphandling. Se bifogat underlag.
Intern identifierare: 126/2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg