709527-2025 - Resultat
Sverige – Gånghjälpmedel – Gånghjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGånghjälpmedel
BeskrivningGånghjälpmedel, armbågskryckor, stödkäppar, rollatorer, gåbord, gåstolar.
Intern identifierareRS 2024-00047
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141720 Gånghjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000