709572-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Golvläggning och -beläggning samt tapetsering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Golvarbeten
Referensnummer: 23288
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser golvläggningsarbeten och däri förenliga arbeten/tjänster.