See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pallställage
Beskrivning: Upphandling av pallställage
Intern identifierare: 2024-O001568
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44440000 Lager
Ytterligare klassificering (cpv): 39151100 Ställ, 39173000 Förvaringsenheter, 45223100 Montering av metallkonstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation