2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öroninsatser
Beskrivning: Öroninsatser
Intern identifierare: IN-IN25-0223
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000