2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet för Kartåsen och vänstersvängfält i Lidköping
Beskrivning: Avrop av Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 11878, Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet
Intern identifierare: KOM-419539
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet för Kartåsen och vänstersvängfält i Lidköping