2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenad Renovering av kontorsfastighet
Beskrivning: Sveriges Radio Förvaltnings AB (SRF) bjuder in entreprenörer att lämna anbudsansökan i upphandling av Byggentreprenad Renovering av kontorsfastighet.
Intern identifierare: 202357SRF
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45213150 Byggnation av kontorsbyggnad, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45421000 Snickeriarbeten, 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000