See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukhussängar
Beskrivning: Denna upphandling omfattar leverans av sjukhussängar avsedda för vårdavdelning i sjukhusmiljö till Region Västerbottens, Region Västernorrland, Region Norrbotten och Region Jämtland Härjedalen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192120 Sjukhussängar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99717:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Fullserviceavtal