2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopedteknisk verksamhet
Beskrivning: Upphandling avseende ortopedteknisk verksamhet.
Intern identifierare: 24/82
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande, enstegsupphandling.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000