2. Förfarande
Förfarande
Titel: Latrintömning
Beskrivning: Upphandlingen avser tillhandahållande, utkörning och hämtning av latrinkärl i Jönköping, Habo och Mullsjö.
Intern identifierare: 2025_25/96
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000