Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern telefonisttjänst 2.
Referensnummer: KLF 2017/256
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 64221000 Kopplingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern telefonisttjänst.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64200000 Telekommunikationstjänster, 64214200 Telefonväxeltjänster, 64221000 Kopplingstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen