2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lås och låstjänster
Beskrivning: Malmö universitet avser att teckna avtal med en (1) leverantör av lås och låstjänster.
Intern identifierare: MAU 2024/2441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall tjänster