See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop från Adda gällande pickup fordonsklass N
Beskrivning: Avrop från Adda gällande fyrhjulsdriven Pick-up med flak och kåpa fordonsklass N
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118695:Lot:1