2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service & Drift Västerviks Bostads AB
Beskrivning: Avtalsstart 2024-12-10.
Intern identifierare: A211/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal (1)