2. Förfarande
Förfarande
Titel: Panel tubes – Production Equipment
Beskrivning: This procurement of a framework agreement concerns the purchase of tubes and panel tubes for installation in Sysav's waste incineration plant.
Intern identifierare: 2025-063
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44170000 Plattor, plåtar, band och folie relaterade till byggmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44175000 Paneler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000