710209-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Cyklar – Tjänstecyklar och service
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänstecyklar och service
BeskrivningTjänstecyklar och service
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96155:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34431000 Cyklar utan motor, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34432100 Cykeldäck, 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor