710306-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Frukt och nötter – Fruktkorgar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFruktkorgar
BeskrivningRamavtal för löpande leveranser av fruktkorgar mm
Intern identifierareEUI 25 021
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000