2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Kyvett-tester för vattenanalys
Beskrivning: Ramavtal för inköp av kyvett-tester till beställarens laboratorier, vattenanläggningar och avloppsanläggningar.
Intern identifierare: 24/01627
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24300000 Basiska oorganiska och organiska kemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Testkit