710381-2025 - Resultat
Sverige – Hälsovårdstjänster – Enstaka platser i bostad med särskild service enligt LSS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnstaka platser i bostad med särskild service enligt LSS
BeskrivningUpphandling av enstaka platser i bostad med särskild service enligt LSS. Upphandlingen omfattar 2 anbudsområden: GruppbostadSevervicebostad I upphandlingen deltar även Botkyrka, Haninge, Nynäshamn och Tyresös kommuner.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenEnligt bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94805:Lot:1