710473-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovårdstjänster
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovårdstjänster
BeskrivningDenna upphandling avser stöd till regionens företagshälsovård och omfattar: · Samtalsstöd · Grupp- och organisationsinsatser · Utredning av arbetsförmåga · Utredning av kränkningar och trakasserier · Insats vid skadligt bruk och beroende, öppenvård · Insats vid skadligt bruk och beroende, slutenvård · Förstadagsintyg
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande i enlighet med Administrativa föreskrifter.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSAMTALSSTÖD
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGRUPP- OCH ORGANISATIONSINSATSER
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelUTREDNING AV ARBETSFÖRMÅGA
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelINSATS VID SKADLIGT BRUK OCH BEROENDE, ÖPPENVÅRD
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelINSATS VID SKADLIGT BRUK OCH BEROENDE, SLUTENVÅRD
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelUTREDNINGAR AV KRÄNKNINGAR OCH TRAKASSERIER
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelFÖRSTADAGSINTYG
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110443:Lot:7