See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekologikonsulter
Beskrivning: Ersätter tidigare ramavtal
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-2620
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tjänster
Beskrivning: Viktade kriterier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsgivare
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: A: Datainsamling (inkl. fältarbete) och sammanställning av data
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: B: Analys av data ex. statistiska analyser, modellering etc.
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: C: GIS analyser
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: A: Datainsamling (inkl. fältarbete) och sammanställning av data (1)
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: B: Analys av data ex. statistiska analyser, modellering etc. (1)
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: C: GIS analyser (1)