2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för digital tentamensutlämning och tentamensscanning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett system för scanning, tolkning, lagring, distribuering och återsökning av rättade tentamenssvar. Systemet drifts på högskolan.
Intern identifierare: 3473-1.4.2-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000