710726-2022 - ÄndringSverige-Örnsköldsvik: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spoltjänst och slamsugning
Referensnummer: A 22-021 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Örnsköldsviks kommun upphandlar spoltjänster utomhus och inomhus.