See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lärplattform, gymnasiet och vuxenutbildningen
Beskrivning: Region Gotland upphandlar en lärplattform för gymnasieskola och vuxenutbildning.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48931000 Programvara för utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96117:Lot:1