2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilerade utrustningar
Beskrivning: Upphandlingen avser fabriksnya ventilerade utrustningar i form av dragbänkar, dragskåp, kemikalieskåp, mikrobiologiska säkerhetsbänkar, samt punktutsugar.
Intern identifierare: K 2025-0368
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000