2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans av teknikhus och transformatorkapsling
Beskrivning: Leverans av teknikhus och transformatorkapsling
Intern identifierare: 25/14
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31174000 Kraftförsörjningstransformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000