2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsmaterial till Distriktsveterinärerna
Beskrivning: Distriktsveterinärerna bjuder in till att lämna anbud avseende engångsprodukter av förbrukningsmaterial till Distriktsveterinärernas mottagningar. Uppdraget omfattar leverans av mottagningars löpande behov av förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: 7.1.11-04018-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del vid upphandling