71089-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Granskningsbord 2023, SLL2058
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGranskningsbord 2023, SLL2058
BeskrivningRegion Stockholm har för avsikt att upphandla granskningsbord.
Intern identifierareFSN 2023-0120
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000