711007-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnnonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media
BeskrivningDenna upphandling omfattar Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media.
Intern identifierare15140
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnnonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media