711071-2023 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Skafferiavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkafferiavtal
BeskrivningKristianstads kommun genomför upphandling avseende skafferiavtal för inköp av livsmedel i konsumentförpackningar till mindre enheter inom kommunen.
Intern identifierareKS 2023/1032
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkafferiavtal