2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lösning för digital trafikinformation via skyltar och pratorer med lågenergiteknik
Beskrivning: Upphandling av informationsskyltar till SL.
Intern identifierare: TN 2023-1183
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48813000 System för passagerarinformation
Ytterligare klassificering (cpv): 34928470 Skyltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000